Stand-up: Tomasz Boras
Stand-up: Tomasz Boras

Miejski Ośrodek Kultury

cze 6
Polska Noc Kabaretowa 2024
Polska Noc Kabaretowa 2024

Amfiteatr Parku Strzeleckiego

cze 8
Teatr: Między łóżkami - Spektakl komediowy
cze 15
Stand-up Festival
Stand-up Festival

Amfiteatr Parku Strzeleckiego

sie 8
Piosenki to...?  - koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. Poniedzielski
Piosenki to...? - koncert Osiecka…

Amfiteatr Parku Strzeleckiego

sie 18

Co dzieje się w Nowym Sączu?

Nowy Sącz to miejsce, gdzie każdego roku odbywa się wiele wydarzeń o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Obecną listę tego, co dzieje się w mieście możecie znaleźć na naszej stronie. Wydarzenia, warsztaty czy wystawy pogrupowane są w odpowiednie kategorie, co pozwala łatwo odnaleźć to, czego szukamy.

Nowy Sącz - Imprezy i koncerty 2024

W Nowym Sączu jak w wielu innych miejscowościach, co rok organizowane są różne imprezy, mające na celu promocję firm czy lokalnych dobrodziejstw. Koncerty i imprezy masowe są wielkim przedsięwzięciem i wymagają ogromnego nakładu pracy, ale zorganizowanie dużego eventu, najczęściej kończy się zadowoleniem i uznaniem mieszkańców, co dodaje otuchy w trudniejszych chwilach. Za powstawanie takich wydarzeń najczęściej odpowiadają lokalne domy kultury i instytucje publiczne.

Kalendarium wydarzeń

Na przestrzeni wszystkich 12 miesięcy w Nowym Sączu organizowana jest duża liczba koncertów, imprez, pikników, warsztatów czy wystaw - dzięki naszej stronie możecie śledzić, co w najbliższym czasie będzie się działo w mieście. Każda miejscowość posiada swoje unikatowe, wyjątkowe wydarzenia, które odbywają cyklicznie każdego roku i Nowy Sącz nie stanowi tu wyjątku - bogata kultura i ogromne zaangażowanie lokalnej społeczności pozwala celebrować, wyjątkowe dla regionu, święta.