Język angielski dla młodzieży w wieku 12 – 14 lat

Perfect english

Język angielski dla młodzieży w wieku 12 – 14 lat

Najważniejsze informacje

Organizator Perfect english
Miejsce ul. Matejki 17
Ogarniczenia wiekowe od 12 do 14 lat

Kontakt

Zajęcia języka angielskiego dla uczniów klas 6 – 8 przygotowane są z uwzględnieniem możliwości zdobywania wiedzy i umiejętności koncentracji tej grupy wiekowej. Swobodna nauka wśród rówieśników oraz specjalnie dobrane poziomy zaawansowania ułatwią rozwój umiejętności językowych. Zarówno podręczniki jak i materiały dydaktyczne dobrane są specjalnie dla młodzieży. Regularne testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwalają na systematyczną kontrolę odpowiednich postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników.

Jak zorganizowane są kursy językowe dla młodzieży?
Wszystkich uczestników kursów młodzieżowych dzielimy na grupy pod względem wieku i poziomu zaawansowania co sprzyja komfortowi nauki, dyscyplinie i zachowaniu odpowiedniego tempa pracy. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub raz w tygodniu – w sobotę po 4 godziny lekcyjne.

Tylko u nas: Dodatkowo i bezpłatnie!
20 godzin bezpłatnych zajęć egzaminacyjnych. Zajęcia z języka angielskiego do wyboru: przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, do matury podstawowej lub rozszerzonej. Na zajęcia zapraszamy osoby, które w danym roku szkolnym przystępują do egzaminu.

Poziomy nauki:
Beginner
początkujący

Elementary
podstawowy

Pre-intermediate
niższy średnio-zaawansowany

Intermediate
średnio-zaawansowany

Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany

Więcej informacji na stronie.