MMA

Klub Sportowy „DEXTERS TEAM”

MMA

Najważniejsze informacje

Organizator Klub Sportowy „DEXTERS TEAM”
Kiedy PONIEDZIAŁEK:
18:00 19:00 MMA – początkujący
19:10 20:10 MMA – średnio zaawansowani
ŚRODA:
18:00 19:00 MMA – początkujący
19:10 20:10 MMA / BJJ No Gi – średnio zaawansowani
Miejsce ul. Lwowska 17

Kontakt

MMA król sportów walki. MMA (Mixed Martial Art) łączy w sobie walkę w stójce (K-1, Kick-boxing, Boks), zapasy, walkę w klinczu, grappling, judo i brazylijskie jiu jitsu. Jest najlepiej i najprężniej rozwijającą się formułą walki. Powstaje wiele nowych organizacji tworzących galę na zasadach MMA. Dojrzałe federacje zbierają coraz większą widownię. Walki są toczone w oktagonie bądź ringu. W mieszanych sportach walki można stosować duszenia, dźwignie na stawy, uderzenia pięściami i łokciami. Równie ważną sprawą są zapasy, które głównie decydują w której płaszczyźnie będzie toczyć się walka. Trening MMA polega na łączeniu wszystkich stylów walki w całość i staniu się wszechstronnym zawodnikiem. Treningi MMA prowadzimy w dwóch grupach.

MMA Intro to grupa, do której może dołączyć każda osoba chcąca zacząć przygodę z MMA. Nie ma znaczenia czy trenowała wcześniej jakikolwiek sport. Na treningach uczymy prostych technik stójkowych (np. boks, kick boxing) zapaśniczych i parterowych, co daje efekt przekrojowej walki na zasadach MMA.

MMA średnia to grupa, na której trenują osoby z dłuższym stażem treningowym, jak i zawodnicy których przygotowujemy do walk na zawodach amatorskich i galach zawodowych. Kształcenie i promowanie zawodników MMA jest naszym głównym celem.